• Неодамнешно
  • -10 %
TOMEFON За Mazda CX3 CX-3 2015 2017 2018 ABS Мат Климатизација AC Прилагодување Swithch Покрие Трим Автомобил Внатрешни работи Шалче

TOMEFON За Mazda CX3 CX-3 2015 2017 2018 ABS Мат Климатизација AC Прилагодување Swithch Покрие Трим Автомобил Внатрешни

DEN 734.00
DEN 815.52

Количината на стоката
Това е достапна


За Mazda CX3 CX-3 2015 2016 2017 2018 ABS Мат Климатизација AC Прилагодување Swithch Покрие Трим Автомобил Внатрешни работи Шалче
Објектот Спецификација Бренд : TOMEFON Fitment : За Mazda CX3 CX-3 2015 2016 2017 2018 се Продаваат како што се гледа, ве молиме да се осигура соодветност внимателно пред да го купите! Состојба : 100% Сосема Нов Неискористени (Квалитет селектирани befor превозот надвор) Материјал : Висок Квалитет ABS Мат Пакет : 1 Piece/Set Лесно инсталирање. Со 3 M двојно двострано автомобилската лента на задната страна на објектот. Водоотпорен , Никогаш нема да Избледи и ' Рѓа. Инструкции за инсталација Чекор 1 Исчистите површината која објектот е да се применат, го осигурале сува и слободен од сите масло, greasa и восок. Чекор 2 се Утврди точната локација на објектот. Чекор 3 Отстранете заштитен слој од лепило, усогласување внимателно и потоа притиснете цврсто за да се обезбеди соодветна лепливоста. Чекор 4 не се движат на објектот или перење на вашиот автомобил во рок од 24 часа по инсталацијата. Известување Клиенти на Русија ве молиме оставете ги вашите име и презиме со 3 англиски зборови. Ние само ќе брод да ја стандардната адреса во alipay. Ако не, да не информирате. Било прашање за производот ве молиме c ontact со нас . Имаат убав ден за сите корисници ! : )

Клучни карактеристики

Бренд Име:
TOMEFON
Материјал:
ABS
Автомобил модел:
За Mazda CX3 CX-3 2015 2016 2017 2018
Објектот Висина:
1cm
Објектот Дијаметар:
5cm
Специјални Функции:
Декорација
Објектот Тежина:
0.5kg
Модел Година:
За Mazda CX3 CX-3 2015 2016 2017 2018
Име На Модел:
186071
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
1cm
Објектот Ширина:
1cm
Тип На Објект:
Хром Стил

Слични производи во категоријата