• Неодамнешно
  • -10 %
ABS позлата Пред магла светилка покрие нерѓосувачки челик Опашка светла за 2014- Citroen Elysee C-Elysee Автомобил стил

ABS позлата Пред магла светилка покрие нерѓосувачки челик Опашка светла за 2014- Citroen Elysee C-Elysee Автомобил стил

DEN 842.00
DEN 936.00

Количината на стоката
Това е достапна

Бидејќи поштата или обичаите, што предизвикува одлагање парцела парцела. Во зависност од вашите потреби,Ние ќе го користиме "Кина Пост Воздух Mail" ,"Кина Пост Воздух Колет","e Packet" или "ЕМС експрес" за купувачот за испорака на стоката.
"ЕМС експрес" : обично 7 дена 9 дена ќе пристигнат на вашата адреса. Понекогаш, поради поштата се справува со пакети количина се зголемува, или царинска парцела, пакет, понекогаш е одложен, содржини може да биде во 9 дена по пристигнувањето на вашата адреса.
Повратни информации и Спорот :
Ние ќе ја напуштат повратни информации по приемот од cutomer.
Ве молиме контактирајте со нас, прво пред да замине никакви НЕГАТИВНИ повратни информации.
"Кина Пост Воздух Mail" или "Кина Пост Воздух Колет" : На времето на пристигнувањето на пакетот испорака земјата е различно, тоа не е исто.
Ние ќе се справи и да го реши вашиот проблем веднаш
.Купувачот мора да ги испрати назад оригиналниот објект(поштенски ќе бидат платени од страна на купувачот освен погрешен точка).
Сите купувачи се согласија парцела пристигнување време, ако не се согласувате, ве молиме да не купи!
Плаќање :
Прифаќаме само за плаќање преку Aliexpress
Политика На Враќање :
Ние ќе бидат одговорни за било каква продаваат предмети. Пакетот ќе биде во 20 дена - 80 дена за да стигнат до вашата адреса.
Превозот :
Ние ја испорача стоката до остатокот на светот.
Предмети мора да се врати во 7 дена по приемот.
Ние продаваме бренд-име производи се Кина,
Ве молиме да се чувствуваат удобно купување. Понекогаш, поради поштата се справува со пакети количина се зголемува, или царинска парцела, пакет, понекогаш е одложен, содржини може да биде во рок од 15 дена по пристигнувањето на вашата адреса.
"e Packet" : обично 10 дена 15 дена ќе пристигнат на вашата адреса.
Ние гарантираме за да ги реши вашите проблеми во начинот на кој ќе бидете задоволни !
Ние сме посветени на серверот на нашите клиенти во секое време за својата 100% задоволство.Во случај да добиете неисправни или погрешно објект,ние ќе бидеме среќни да ви даде замена.
Ве молиме кажете ни ако имаш било какви проблеми со вашето купување.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Тежина:
0.3kg
Специјални Функции:
Декоративни заштита
Модел Година:
2014-2016
Објектот Ширина:
10inch
Бренд Име:
LB
Име На Модел:
Citroen Elysee C-Elysee
Објектот Висина:
10inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Автомобил модел:
Citroen Elysee C-Elysee
Објектот Должина:
10inch
Материјал:
ABS
Објектот Дијаметар:
10inch

Слични производи во категоријата