• Неодамнешно
  • -11 %
автомобил стил, маска за заштита на детектор на трим ABS хром Надворешни Сад се држи светилка рамка дел За Peugeot 2008 2014 2015 2017

автомобил стил, маска за заштита на детектор на трим ABS хром Надворешни Сад се држи светилка рамка дел За Peugeot 2008 2014

DEN 726.00
DEN 815.52

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Хром Стил
Име На Модел:
QASDE2332
Објектот Дијаметар:
1cm
Објектот Висина:
1cm
Модел Година:
2014-2017
Бренд Име:
Xodouhi
Објектот Ширина:
1cm
Објектот Тежина:
0.34kg
Специјални Функции:
Декорација, заштита и безбедност
Материјал:
ABS
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Автомобил модел:
2008 година
Објектот Должина:
1cm

Слични производи во категоријата