• Неодамнешно
  • -11 %
Автомобил покритие заштита на детектор на внатрешниот стап рамка светилка трим ABS хром врата се справи со 8pcs/set За Peugeot 2008 2014 2015 2017

Автомобил покритие заштита на детектор на внатрешниот стап рамка светилка трим ABS хром врата се справи со 8pcs/set За Peugeot

DEN 541.00
DEN 607.68

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Дијаметар:
1cm
Објектот Висина:
1cm
Модел Година:
2014-2017
Бренд Име:
Xodouhi
Име На Модел:
LKJH6789
Објектот Ширина:
1cm
Специјални Функции:
Декорација, заштита и безбедност
Материјал:
ABS
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Автомобил модел:
2008 година
Објектот Тежина:
0.21kg
Објектот Должина:
1cm

Слични производи во категоријата