• Неодамнешно
Нерѓосувачки Челик Тело вратата Страна Калапи трим Chrome за Peugeot 508 2011 2012 13

Нерѓосувачки Челик Тело вратата Страна Калапи трим Chrome за Peugeot 508 2011 2012 13

DEN 3936.00

Количината на стоката
Това е достапна


Телото се врата Страна Калапи намали За Peugeot 508 2011 2012 2013
Сет од 4 парчиња како на сликата покажа
100% Сосема нов
Направени на 304 Нерѓосувачки челик
Лесен и Брз за инсталација, Автомобилската селотејп е во прилог.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Хром Стил
Специјални Функции:
Заштита и Декорација
Бренд Име:
ANGRYRABBIT
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Модел Година:
како опис
Материјал:
pls се однесуваат на опис

Слични производи во категоријата