• Неодамнешно
Црна Задните Багажникот Багажникот Security Shield Товар Покритие За БМВ Х5 2014-2015 F15

Црна Задните Багажникот Багажникот Security Shield Товар Покритие За БМВ Х5 2014-2015 F15

DEN 8837.28

Количината на стоката
Това е достапна

Опис
За БМВ Х5 2014-2015 F15
100% Сосема Нови Во Кутија (Никогаш не Се Користат или се Инсталирани) Направени со Висок Quality Aluminium Легура & Платно,
Пакет содржи : 1 Сет
Направен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди највисок квалитет. Лесно инсталирање,3 M Тип на врати

Клучни карактеристики

Бренд Име:
ANGRYRABBIT
Специјални Функции:
декорација и заштита
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Тип На Објект:
Хром Стил
Материјал:
Се однесуваат на опис
Земја/Регион на Производство:
Непознат

Слични производи во категоријата