• Неодамнешно
Хром Тело Страна Калапи Трим Шалче покритие ЗА x1 E84 2010 2011 2012

Хром Тело Страна Калапи Трим Шалче покритие ЗА x1 E84 2010 2011 2012

DEN 4752.00

Количината на стоката
Това е достапна


САМО За 2010 2011 2012 нов тип BMW x1.
Состојба : 100% Сосема нови во Кутија
Материјал : изработен Од ABS+chrome
Боја : Светло хром
вклучуваат : Поставување на 6pcs,
3 M автомобилската селотејп е прикачен
лесно се инсталира без алатки.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
ANGRYRABBIT
Специјални Функции:
Заштита и Декорација
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Модел Година:
како опис
Тип На Објект:
Хром Стил
Материјал:
pls се однесуваат на опис

Слични производи во категоријата