• Неодамнешно
Пред&Задниот Браник Пропадна Плоча Фендер Shield ABS Мет за БМВ Х5 F15 2014 година 2015 година

Пред&Задниот Браник Пропадна Плоча Фендер Shield ABS Мет за БМВ Х5 F15 2014 година 2015 година

DEN 11901.60

Количината на стоката
Това е достапна

Опис
Одговара за БМВ Х5 f15 2014 година 2015 година
ЗАБЕЛЕШКА : Тоа не е добро за бмв Х5 F15 Спорт Верзија.
тоа не е добро за bmw Спорт верзија.
plsease проверете нашата слика за да бидете сигурни дека на сликата е ист како вашиот автомобил пред да се направи нарачка.
Бренд нови
Изработени од абс
2 парчиња сет
Лесно инсталирање
ЗАБЕЛЕШКА : актуелната објект и крај на боја може да има малку различен од нашите слика.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
ANGRYRABBIT
Специјални Функции:
декорација и заштита
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Тип На Објект:
Хром Стил
Материјал:
Се однесуваат на опис
Гаранција:
Yes
Земја/Регион на Производство:
Непознат
MPN:
не се применува

Слични производи во категоријата