• Неодамнешно
  • -11 %
Нерѓосувачки челик Задните задната врата Лиценца задната врата браник рамка плоча трим светилка багажникот 3pcs За Peugeot 2008 2014 2015 2017

Нерѓосувачки челик Задните задната врата Лиценца задната врата браник рамка плоча трим светилка багажникот 3pcs За Peugeot 2008

DEN 1757.00
DEN 1973.76

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Дијаметар:
1cm
Објектот Висина:
1cm
Објектот Тежина:
0.45kg
Модел Година:
2014-2017
Бренд Име:
Xodouhi
Име На Модел:
LKJH6789
Објектот Ширина:
1cm
Специјални Функции:
Декорација, заштита и безбедност
Материјал:
ABS
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Автомобил модел:
2008 година
Објектот Должина:
1cm

Слични производи во категоријата