• Неодамнешно
  • -13 %
За Volvo XC60 2017 2018 ABS Пред Под Магла Светлина Светилка Eyelid Веѓа Декоративна Рамка Покрие Трим 2 Компјутери / Set

За Volvo XC60 2017 2018 ABS Пред Под Магла Светлина Светилка Eyelid Веѓа Декоративна Рамка Покрие Трим 2 Компјутери / Set

DEN 806.00
DEN 926.40

Количината на стоката
Това е достапна

Се враќа прифатени во рок од 30 дена од датумот на породување и точка мора да биде во оригинал нова состојба, не се носат или да се измени во било кој начин со прилог ознаки & заврши. Инаку, договорот е конечна. Ние сме компанија, нашите ќе имаат некои викенд или празник. Ве молиме контактирајте со нас, прво ако имате било какви проблеми / прашање / sconcerns. Се надевам дека ќе може да се разбере. Тие се нови и во добра состојба кога се испраќаат до нашите клиенти. НЕ остави негативни повратни информации, без прво комуникација со нас.Моден Авто Скратува Како што знаеме, автомобил верзии ќе имаат некои различни во различни земји. Се Враќа Политика 1.
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување, благодарение ) Состојба : 100% Сосема Нов Вклучени : 2 Парчиња Материјал : ABS Инсталиран од страна на 3 M лента, 3m лента на грбот.
Превозот Политика 1. Ние ќе бидеме среќни да ги реши сите прашања може да имате во срдечни и пријателски начин. По топлина тоа, ќе повеќе лесно да се инсталира и повеќе стабилност. Ние го цениме вашиот Postive Повратни информации, и ќе го стори истото за возврат. ве молиме инсталирајте ја внимателно. Ние сме убедени ќе биде среќен со Купувањето. За Повратни информации Кога сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ни 5 ѕвезда повратни информации. Ние веруваме дека нашите предмети се така најдобро.
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување !
Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас , ви благодариме !
Ако ви требаат повеќе информации за производот , ве молиме кликнете на копчето : повеќе информации за производот
Одговара За Volvo XC60 2017 2018 само ( Како што знаеме, автомобил верзии ќе имаат некои различни во различни земји. Ако производот е неисправен или штета по пристигнувањето, или погрешен производ испраќаат, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Задоволството на клиентите е наш врвен цел. Затоа, некаде ние треба повеќе време да се справи со вашата нарачка. Сите производот ќе имаат на следење на број, можете да traking со себе.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Хром Стил
Име На Модел:
За Volvo XC60 2017 2018 Модел Само
Специјални Функции:
За Volvo XC60 2017 2018 Модел Само
Бренд Име:
lapetus
Материјал:
ABS
Модел Година:
2017 2018
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Автомобил модел:
За Volvo XC60 2017 2018 Модел Само
Објектот Тежина:
0kg

Слични производи во категоријата