• Неодамнешно
  • -16 %
ABS Хром Задните трупот Табличка врата се справи со Капак Декоративни Трим 2 парчиња За Toyota Prius година

ABS Хром Задните трупот Табличка врата се справи со Капак Декоративни Трим 2 парчиња За Toyota Prius година

DEN 1290.00
DEN 1536.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ние ќе ви одговори во рок од 24-48 бизнис часа.
5 Бразил И Јужна Америка : Околу 20-50 Дена.
6 Италија, Франција, Шпанија, Германија Источна Европа : 15-60working дена.
Услуги На Клиентите :
Тоа е нашата цел да се направи да се чувствувате среќни да прават бизнис со нас.
Превозот И Предавање :
а
1 Ние брод на Светот.
Производ компатибилност :
За Toyota Prius 2016 10 2016 година
Опис :
Состојба : 100% нова состојба,
Главната Meterial : висок квалитет на ABS Пластика
Пакетот Вклучува : еден сет 2 парчиња Лесна Инсталација, 3 M тип е прикачена на задната страна.
4 Јапонија Кореја, Сингапур Русија : Околу 5 до 20 работни дена. Ве молиме контактирајте со нас со Aliexpress порака за да ги реши сите проблеми, Ние ќе ви одговори во рок од 2 работни дена. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Се надевам дека таа доаѓа во добра состојба.
2 Пакети кои се испраќаат во рок од 3-5 дена и се со следење на број на интернет. вие би можеле да бидете сами. Ние го прават нашите најдобри за да се избегне доцнење при царинење. Ние работиме од 9 : 00 часот и 6 : 00pm Пекинг Време.
7 Ние ќе ги провери објект внимателно и стави заштитник во пакет пред превозот. Благодарение толку многу. ние ќе се стави дрво во пакет да се заштити sills.
Плаќање & Данок :
Ние ќе го одбележи пакет пониска вредност на царинските документи.
3 Соединетите американски Држави, Обединетото Кралство, Австралија и Канада : 7-16 работни дена од e Packet од Кина, Воздухопловната, EMS или други начини.
Политика На Враќање И Повратни Информации :
Ние прифаќаме враќање, реконструкција или размена во рок од 15 дена по купувачот примените оштетени, неточни или неисправни објект.
Забелешка : ве Молиме да користите бришејќи алкохол за чистење на површината и да се загрее 3 M ленти пред инсталацијата . Ако постои било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас преку e Bay порака. Ве молиме да НЕ ја напушти која и Неутрални или Негативни повратни информации, ве молиме Не се отворени Случај или да се Вратат барање или да ја напуштат низок рејтинг на НСД пред комуникација.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Тежина:
0.3kg
Специјални Функции:
Заштитете Ги Красат
Објектот Висина:
0inch
Модел Година:
2016 година
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Дијаметар:
0inch
Име На Модел:
TYPR008
Материјал:
ABS
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Автомобил модел:
За Toyota Prius 10

Слични производи во категоријата