• Неодамнешно
  • -28 %
10Pcs Пчеларството Одгледувањето Првенство Комплет Пчела Кралицата Кафези Ролери Beekeeper Опрема Алатка Малку Животно

10Pcs Пчеларството Одгледувањето Првенство Комплет Пчела Кралицата Кафези Ролери Beekeeper Опрема Алатка Малку Животно

DEN 128.00
DEN 177.12

Количината на стоката
Това е достапна

10 Pcs Пчеларството Одгледувањето Првенство Комплет Пчела Кралицата Кафези Ролери Beekeeper Опрема Алатка Малку Животно
Опис :
100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични Вкупна должина : околу. 7.5 cm/2.95" Надворешниот Дијаметар : прибл. 2.4 cm/0.94" Внатрешен дијаметар : прибл. 2cm/0.79" Ролери кафези со мобилен чаша носителот и мобилен тела За употреба со целосен кралицата одгледувањето полнење во Боја : Како на слики прикажани, Случаен боја Количина : 10 Сет
Answer : ___________________________ Note : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен
2.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
10 Pc x R oller кафези (без мало пакет)
10 Pc x Мобилен тела
10 Pc x Мобилен чаша носителот

Клучни карактеристики

Големина:
M
Тип:
Фарма На Животните
Број На Модел На:
Пчеларството Одгледувањето Првенство Комплет 2S9490
Материјал:
Пластични
ОДГОВАРА ЗА:
пчела

Слични производи во категоријата