• Неодамнешно
(220V 50 HZ ) YL-4 Автоматско Капсула Контра Машина за Автоматска Нерѓосувачки Челик Површина Квантитативни Машина за капсула

(220V 50 HZ ) YL-4 Автоматско Капсула Контра Машина за Автоматска Нерѓосувачки Челик Површина Квантитативни Машина за капсула

DEN 377712.00

Количината на стоката
Това е достапна


6 месеци ограничена гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Гаранција печат отстранети или оштетени.
Повратни информации :
Ние многу ќе го ценат дека ако можете љубезно им даде на 5-ѕвезда позитивни повратни информации, Тоа е добро за нашиот долгорочен бизнис.Ротари пребројување дизајн со брзо и непречено функционирање. Оштетени предизвикани од : злоупотреби, несоодветна инсталација и така на човекот-направени грешки.Автоматско нерѓосувачки челик површина квантитативни машина YL-4 е испратена од DHL стандардно. Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период и во оригиналното пакување, ако е можно.
Плаќање :
Секое плаќање се прифати, ако тоа е повеќе погодност за вас. На автоматското нерѓосувачки челик површина квантитативни машина YL-2 е дизајниран со висок нерѓосувачки челик квалитет конструкции и да ги задоволи GMP стандардот. ве молиме да ни кажете што дефектот е и вашата цел број.Таму се и двете 110 V 60 HZ и 220 V 50 HZ за десктоп квантитативни машина YL-4, pls љубезно дозволете ми да знам што напонот е во вашето работно место. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
Гаранција :
1. Ние ќе го испрати назад ако машината е дефектен како извештај. Тоа ќе трае 3-10 дена за испорака.Бројот на пелети смета може да биде произволно постави меѓу 0-9999.Постојат три видови YL-4,YL-2 и YL-2 A за автоматско нерѓосувачки челик површина квантитативни машина и машини погоден за сите капсула големина.YL-4 : откако започнете со две шишиња и автоматски да смета на следните две шишиња кога ќе заврши, лесно да ги собереш и да се спушти шишето со две раце и брзина е она време побрзо. Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, ако има нешто што ве вознемири, ние ќе се потрудиме да ви помогне. Тоа е купувачот одговорност да се плати за враќање поштарина и брод предметот назад до нас.Ако на машината беа оштетени за време на испорака, купувачите треба да ни информираат одеднаш и испратете ни фотографија на оштетениот дел.

Клучни карактеристики

сертификација:
CE
Број На Модел На:
YL-4
Бренд Име:
capsulcn
Функција:
броење на машина

Слични производи во категоријата