• Неодамнешно
Нерѓосувачки челик комерцијални тесто divider автоматска машина за сечење леб машина тесто Сепаратор 220v/380v 750w 1pc

Нерѓосувачки челик комерцијални тесто divider автоматска машина за сечење леб машина тесто Сепаратор 220v/380v 750w 1pc

DEN 48720.00

Количината на стоката
Това е достапна


Ако изберете DHL / ARAMEX/ FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса
(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!
Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.
2)Како што е познато во секоја земја има свои обичаи политика,нормално ,откако ќе плаќање ,ние може да го прогласам за пониски
цена на вашата фактура ,намалување на плати за царинските тарифи ,но не може да се прогласи премногу најниска цена ,можеби
предизвика царинската сомнение ,ќе доведе до не може да царинење , ние ќе devalue тоа што нашиот конвенционалните
се изјасни, која ќе ви помогне да се намалат или да се avoide увоз доход.
Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молиме
контакт со нас во рок од 24 часа.
Забелешка : горенаведените податоци прирачник за мерење, ако било грешка да се добие производ ќе преовладува. Ако
можете да дознаете машината е било оштетен, не се регистрирате и жалба против локалните превозот
компанијата; Потоа ги преземат слики за оштетена машина и пакет, веднаш испрати
порака до нас, ние ќе ви помогнат да го надминете проблемите.
1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќе
добиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате.
Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.
Задебелување нерѓосувачки челик комерцијални тесто divider автоматска машина за сечење леб машина 220v/380v 750w 1pc
Сликата покажува :
Производ параметри
Име : Тесто машина за сечење
Модел : YF-36
Производот број : GL0758
Напон : 220 V / 380 V
Моќност : 750 W
Секој тежина : 15-18g
Тежина : околу 180kg
Шен фах големина : 325 * 70mm
Димензии : 500 * 400 * 1300мм
Ве молиме имајте во предвид како што е подолу :
Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!
Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.

Клучни карактеристики

боја:
220V, 380V
Бренд Име:
LZHZXY
Број На Модел На:
YF-36
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Напон (V):
220V/380V
Моќност (W):
750W
Додатоци:
тестото машина за сечење
Функција:
Други
сертификација:
Други
Име на производ:
GL0758
Име:
тестото машина за сечење
Модел:
YF-36
Напон:
220V / 380V
моќност:
750W
тестото divider:
36 количина
Секоја тежина:
15-18g
Тежина:
about 180k
Шен фах големина:
325 * 70mm
Димензии:
500 * 400 * 1300мм

Слични производи во категоријата