• Неодамнешно
Звучна картичка миксер снимање водител на телефон USB Интерфејс за Аудио Миксер Картичка Звук Конзола Миксер 220V 2.5 W 1pc

Звучна картичка миксер снимање водител на телефон USB Интерфејс за Аудио Миксер Картичка Звук Конзола Миксер 220V 2.5 W 1pc

DEN 19152.00

Количината на стоката
Това е достапна


Ако изберете DHL / ARAMEX/ FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса
(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!
Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.
Звучна картичка миксер снимање водител на телефон USB Интерфејс за Аудио Миксер
Картичка Звук Конзола Миксер 220 V 2. Ако
можете да дознаете машината е било оштетен, не се регистрирате и жалба против локалните превозот
компанијата; Потоа ги преземат слики за оштетена машина и пакет, веднаш испрати
порака до нас, ние ќе ви помогнат да го надминете проблемите.
Забелешка : горенаведените податоци прирачник за мерење, ако било грешка да се добие производ ќе преовладува.
1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќе
добиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате.
Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молиме
контакт со нас во рок од 24 часа.0 kg
Големина : 155 * 63 * 202mm
Ве молиме имајте во предвид како што е подолу :
Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!
Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.
Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.
2)Како што е познато во секоја земја има свои обичаи политика,нормално ,откако ќе плаќање ,ние може да го прогласам за пониски
цена на вашата фактура ,намалување на плати за царинските тарифи ,но не може да се прогласи премногу најниска цена ,можеби
предизвика царинската сомнение ,ќе доведе до не може да царинење , ние ќе devalue тоа што нашиот конвенционалните
се изјасни, која ќе ви помогне да се намалат или да се avoide увоз доход.

Клучни карактеристики

боја:
220v
Бренд Име:
LZHZXY
Напон (V):
220v
Број На Модел На:
AG06
Моќност (W):
2.5 W
Функција:
Звучна картичка миксер
сертификација:
Други
Додатоци:
Други
Име на производ:
Звучна картичка миксер
Број На Производ:
GL0808
режим:
AG06
Напон:
220V
моќност:
2.5 W
Моќ Барање:
DC 5V, 500mA
Нето тежина:
За 1.0 kg
Големина:
155 * 63 * 202mm

Слични производи во категоријата