• Неодамнешно
  • -10 %
преносни 6oz алкохол алкохол виски flagon вино тенџере кутија цигари од не ' Рѓосувачки Челик ЦРНА СТП кожа 6 МЛ ХИП КОЛБА цигара случај

преносни 6oz алкохол алкохол виски flagon вино тенџере кутија цигари од не ' Рѓосувачки Челик ЦРНА СТП кожа 6 МЛ ХИП КОЛБА цигара

DEN 2073.00
DEN 2303.04

Количината на стоката
Това е достапна

Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ние ќе испрати според превозот метод посигурен и побрз начин, под вонредни околности. Ние ќе остави порака за да му кажете на следење на број по ние брод на стоките за вас.
Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. Човекот-направени дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму. Вашиот охрабрување ќе ни се задржи се движи напред и постојано подобрување на нашите услуги.но, ние сме сигурни дека тоа ќе биде најбрз начин можеме да направиме.Ви благодариме !
Гаранција & Се Враќа
1. Сите производи што се продаваат се со добар квалитет и под испитување пред тие да бидат испратени.Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање. Тие мора да бидат под resalable состојба. Ако имате било какви барања на стоката опис и декларираната вредност во превозот приемот (комерцијална фактура),pls да ни оставите порака после плаќање. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да се земе време да ни остави позитивен фидбек. Ви благодариме за разбирањето и соработката!
Превозот :
1. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот. Мислам дека ние може да го реши секој спор преку пријателски преговори.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
MAVIEENS
Број На Модел На:
хип колба цигара случај
Тип:
6 МЛ ХИП КОЛБА
Тело Материјал:
метал и кожа
Име:
6 МЛ ХИП КОЛБА цигара случај
Материјал:
304 од не ' Рѓосувачки Челик и кожа
Функција:
преносни 6oz вино хип колба тенџере кутија цигари
Функција:
алкохол вино Виски тенџере
Капацитет:
СТП кожа 6OZ ХИП КОЛБА flagon
функција 1:
алкохол виски колба
Карактеристика 2:
нерѓосувачки челик метал вино тенџере
функција 3:
храна одделение 304 од не ' Рѓосувачки Челик
карактеристика 4:
нема течење
Карактеристика 5:
Креативни Цигари Случај

Слични производи во категоријата