• Неодамнешно
  • -5 %
Хидраулични Кабел Машина CC-50A Прирачник Хидраулични shears 50mm max кабел Хидраулични Кабел Машина алатки 1 сет

Хидраулични Кабел Машина CC-50A Прирачник Хидраулични shears 50mm max кабел Хидраулични Кабел Машина алатки 1 сет

DEN 6749.00
DEN 7104.00

Количината на стоката
Това е достапна


Хидраулични Кабел Машина CC-50 A Прирачник Хидраулични shears 50mm max кабел
Хидраулични Кабел Машина алатки 1 сет
Сликата покажува :
1.Опис на производот : За висок притисок ЈП / IV кабел, телефонска линија отсечени брзо;
2.Сечилото е направен од висок јаглерод од легиран челик, од областа на бакар, алуминиум и телефон
кабли, на сечилото е направен од висок јаглерод легури, ножот сила е висока;
3.Висок јаглерод волфрам легиран челик сечилото Солиден термичка обработка HRC-65 °
4.Две секции на висока брзина, низок притисок, во масло брзо, лесно да се врати масло лесно да се работи,
употребата на ротари стискаш брзо да се вратите на нафта
Опис :
Излез : 12 T
Намалување на опсегот : жица : 50mm
Телефонски кабел : 50mm
Големина : 370 * 110 * 200mm
Тежина : 9.3 kg
Забелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,
ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

Клучни карактеристики

Бренд Име:
LZHZXY
Тип:
Хидраулични Crimping Алатки
Број На Модел На:
CC-50A
Број На Производ:
FL1514
Излез:
12T
Намалување Опсег :
Жица
телефонски кабел:
50mm
Големина:
370 * 110 * 200mm
Тежина:
9.3kg

Слични производи во категоријата