• Неодамнешно
  • -25 %
Автомобил Информации за Проектирање на Екранот За СЕДИШТЕ Леон 1M 1P 5F - Безбедно Возење Refkecting Шофершајбната HUD Head Up Display

Автомобил Информации за Проектирање на Екранот За СЕДИШТЕ Леон 1M 1P 5F - Безбедно Возење Refkecting Шофершајбната HUD Head Up

DEN 2340.00
DEN 3120.00

Количината на стоката
Това е достапна


Цел Процес :
За Плаќање :
Ние ги прифати повеќето од најпопуларните методи за плаќање преку Ali Express ЗАЧУВАМ. HUD Екран : HUD инсталација постапка 1.HUD ќе се вклучи со моторот а. Ако имате проблем или прашање, ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или напуштање на било кој тип на повратни информации.Започнете vehicle’s мотор и да се обезбеди прекинувач е во позиција.Се осигура вашето возило е OBDII компатибилен или EUOBD. Неуспехот на погоре : Почекајте до една минута за софтвер за синхронизација и потврди OBD кабел е вклучен во правилно. Отворете ја хаубата и се погледне за OBDII компатибилен налепница (ова НЕ е за сите OBDII компатибилен автомобили, затоа isn’т решавачки фактор) 2. 5) Бразил купувачи, ако избра локација за подигнување на превозот начини, мора да снабдување вашето даночен број ДДВ или CPF.

Клучни карактеристики

Номинална моќност:
4X45W
Жица или Безжично:
obd конектор
Фрекфенција:
Главата Горе Екранот
Големината На Името:
125mm*75mm*15mm
Бренд Име:
Liandlee
Автомобил Направи:
На сите Автомобили Со OBD Конектор

Слични производи во категоријата