• Неодамнешно
  • -6 %
Freeshipping Исток ET1502 алат 7.2 V Комбо Косилка за Трева Li-Ion Батерија Хеџ Тример Трева Машина Cordless Градина Алатки

Freeshipping Исток ET1502 алат 7.2 V Комбо Косилка за Трева Li-Ion Батерија Хеџ Тример Трева Машина Cordless Градина Алатки

DEN 5658.00
DEN 6019.20

Количината на стоката
Това е достапна

Спецификација 1.Батеријата пакет напон : DC 7.2 V 2.Сечилото : 100mm;Сечење Ширина за стриже 3.Сечилото : 170mm;Сечење должина за грмушка 4.Време на полнење : 4 Hours 5.Алуминиум телескопски рачка(580-900mm) 6.Сечилото материјал : 65 Mn, Црна Оксид 7.Батерија : 1300m Ah, Литиум, 8.Ротирачки сечење на главата за пробиваат Оваа машина со еден полнач, две црна ножеви, монтажни тркала и вратило.

Клучни карактеристики

Извор На Енергија:
Електрични Хеџ Trimmers
Број На Модел На:
ET1502
Режа Тип:
Dual

Слични производи во категоријата