• Неодамнешно
  • -26 %
25*35cm Не Поместена Коверти Дебели Поли Mailer ПО Пошта Пластични Мејлинг Кеси Плик 100pcs/многу Hight квалитет

25*35cm Не Поместена Коверти Дебели Поли Mailer ПО Пошта Пластични Мејлинг Кеси Плик 100pcs/многу Hight квалитет

DEN 492.00
DEN 665.76

Количината на стоката
Това е достапна

ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
3) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.
1) За Германија клиенти , ако у сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ , ве молиме кажете ни ја вашата EORI број .
2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Polymailers се направени од трајни, отпорни на влага ко-екструдиран полиетилен.
Авто-печат Mailbags Пластични Плик Курир Деструктивни Поштенски Мејлинг Кеси
Материјал : PE
Големина : 25cm*35+4cm(W*L)
Количина : 100pcs/многу
Боја : Како на сликата, малку грешка (Becuase на случаен производство, таму можеби малку разлика според фотографиите, се надеваме на вашето разбирање.)
Фјучерси :
Нашите Polymailers е 100% рециклираат. Повратни информации е многу важно.
4) Ние само брод да се потврди цел адреси. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и ние не ќе наплата тебе.
6) Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
4) Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
3) Ние ќе рефундирање на вашите целосната исплата по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, откако купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите.
2) превозот во Светот (Освен некои далечни земји); Купувачот е одговорен за Далечински Област Доплата, било Царински давачки или Увоз даночни ако излезе. Нашата цел е задоволството на клиентите!
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени.
5) Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Клучни карактеристики

Големина:
25*35+4cm
Број На Модел На:
Црвена
Употреба:
Пакување
Тип:
мејлинг кеси
Материјал:
Пластични

Слични производи во категоријата