• Неодамнешно
Бесплатен превозот достав 71050 плус големина гума многоцветни Големи гумичка бонбони боја на гума овошје голема гумичка

Бесплатен превозот достав 71050 плус големина гума многоцветни Големи гумичка бонбони боја на гума овошје голема гумичка

DEN 240.00

Количината на стоката
Това е достапна

детали за производот Бесплатен превозот со авион 5% попуст за 2 многу или повеќе 1 lot = 2 парчиња Бренд : достав Реден Број 71050

Клучни карактеристики

боја:
Црвена, Зелена, Сина, Портокалова, 2 различни бои
Тип:
Гумичка
Број На Модел На:
71050
Бренд Име:
Достав
Промотивни Гумичка Форма:
Овошје
Гумичка Стил:
Промотивни Гумичка
Возраст:
>3 Години
дизајн:
Овошје
Гумичка Материјал:
Пластични
Гумичка Тип:
Молив Гумичка
Новина:
Фантастична

Слични производи во категоријата