• Неодамнешно
  • -10 %
Преносни Автомобилот Пневматик Compaction Ролери Метал Автомобил Гума Поправка Алатка со Гумени се Справи со Автомобил Accessaries

Преносни Автомобилот Пневматик Compaction Ролери Метал Автомобил Гума Поправка Алатка со Гумени се Справи со Автомобил Accessaries

DEN 137.00
DEN 152.64

Количината на стоката
Това е достапна

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Спецификација :
Нето Тежина : околу.02
Ролери Дијаметар : 38. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.5 mm
Ролери Дебелина : 7 mm
Материјал : Метал + Гума
Притисни на воздухот од јазот меѓу гумата и поправка на филмот да го добиете најдоброто поправка. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо.
1 X Гуми Поправка Алатка
1. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се врати со оригинално пакување, ако е можно. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 123 g
Бруто Тежина : околу. 127 g
Големина : прибл. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Време На Испорака :
1. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.

Клучни карактеристики

Објектот Тежина:
123g
Објектот Волумен:
1
Материјал Тип:
Метал + гума
Специјални Функции:
Висок квалитет
Бренд Име:
VODOOL
Тип На Објект:
Гуми Поправка Алатки
ролери дијаметар:
Ролери дебелина:
Материјал:

Слични производи во категоријата