• Неодамнешно
  • -6 %
Отстранлив Гумени Екран билборд,рекламирање екран отворено филм задна проекција гумени екран со слободни компресор

Отстранлив Гумени Екран билборд,рекламирање екран отворено филм задна проекција гумени екран со слободни компресор

DEN 44579.00
DEN 47424.00

Количината на стоката
Това е достапна


Друга Земја Клиент, ве Молиме да се напомене,сите производи се испраќаат од страна на Fedex /DHL/UPS/ТНТ/Aemrex/EMS или други Посветена Линија случајно,ако ви треба одредено shiping начин,ве молиме да договор со нас пред да се одржи редот. Дали е можно да се печати ништо на топки? A : Да,само нас контакт пред да го поставите цел,ние ќе се направи уметничко дело и понуда на нови цена за вас.
Ние се стави нашата вистинска слика во прикачите,а исто така се стави слика од нашите клиенти,не измамник клиенти да се купи на различни стоки со тие сакаат. Што гарантира постојат? A : 2 години гаранција за Квалитет за да се избегне вашиот по-saleservice ризик. Материјал : оксфорд ткаенина
3.Добредојдовте коментари за нашите производи и квалитет.
Ние може да направи dropshopping,и ќе ви ги понудиме најдобрите по severice. Големина : customzied
2.Бидете сигурни дека го користите правилно. Додатоци : CE/UL компресор и вреќи песок
5 : Цена : цена incldue додатоци
6. Она земји ќе брод вашата производи ? О : за целиот свет. За превозот :
Ако сте од Русија ,можете исто така да поставите цел,само напишете го вашето име и презиме за цел,и ве молиме,истакна, ние ќе ја испрати руски Посебна Линија,превозот време ќе биде од 10-15days. Отстранлив Гумени Екран билборд,рекламирање екран отворено филм задна проекција гумени екран со слободни компресор
Отстранлив Гумени Екран билборд,рекламирање екран отворено филм задна проекција гумени екран со слободни компресор
Отстранлив Гумени Екран билборд,рекламирање екран отворено филм задна проекција гумени екран со слободни компресор
Отстранлив Гумени Екран билборд,рекламирање екран отворено филм задна проекција гумени екран со слободни компресор
Отстранлив Гумени Екран билборд,рекламирање екран отворено филм задна проекција гумени екран со слободни компресор
Отстранлив Гумени Екран билборд,рекламирање екран отворено филм задна проекција гумени екран со слободни компресор
Е пумпа (воздушен компресор)се вклучени? A : да Колку време е време на испорака? О : ќе добиете вашите производи, во рок од 2 недели по плаќање.

Клучни карактеристики

Големина:
6x4m, 8x6m, 9x7m
боја:
Црна
Бренд Име:
ternmove
Број На Модел На:
гумени екранот
Материјал:
Најлон
дизајн:
Гумени Брануваа
Возраст Опсег:
Grownups
Тип:
гумени екранот
Големина:
customized
Технологија:
Шиење и Кроењето
accessary:
поправка материјал,компресор
боја:
white & црна
Funciton1:
гумени екранот
Funciton2:
гумени екранот
Funciton3:
гумени екранот
Funciton4:
гумени екранот
Funciton5:
гумени екранот
Забелешка:
прилагоди на големината и логото лак одбивање враќање/поврат

Слични производи во категоријата