• Неодамнешно
  • -6 %
рекламирање екран гигант гумени филм екран гумени проекција на филм екран гумени филм екранот

рекламирање екран гигант гумени филм екран гумени проекција на филм екран гумени филм екранот

DEN 44579.00
DEN 47424.00

Количината на стоката
Това е достапна


Comptitive Предност :
Конкуренција, ние имаме многу стилови. Материјал : оксфорд ткаенина
3. Додатоци : CE/UL компресор и вреќи песок
5 : Цена : цена incldue додатоци
6.
Зошто да изберете ни?
На надувување ѕвезда може да се направи во различен материјал и со различна големина,ако не сакате во парк,ние може да customzied,исто така, може да печатење на логото на шаторот,само контактирајте со нас пред да се одржи редот.Пакување : вреќа од внатре и од надвор картон
7.Место на потекло : Кина (Копно)
8. Главниот Производ :
Станбен и деловен inflatables вклучувајќи :
рекламирање екран гигант гумени филм екран гумени проекција на филм екран гумени филм екран ,тие се многу издржливи,бидејќи тие се направени од јак материјал и професионален уметнички дела.
Ист квалитет, имаме најдобра услуга. Дали е можно да се печати ништо на топки? A : Да,само нас контакт пред да го поставите цел,ние ќе се направи уметничко дело и понуда на нови цена за вас. Големина : customzied
2.рекламирање екран гигант гумени филм екран гумени проекција на филм екран гумени филм екранот
Добредојдовте на нашата продавница. За превозот :
Ако сте од Русија ,можете исто така да поставите цел,само напишете го вашето име и презиме за цел,и ве молиме,истакна, ние ќе ја испрати руски Посебна Линија,превозот време ќе биде од 10-15days.Ако не се забелешка кој дизајн ќе треба,ние ќе го испрати случајно.Добредојдовте коментари за нашите производи и квалитет.Оставете среќа и смешно да се деца.
Ние може да направи dropshopping,и ќе ви ги понудиме најдобрите по severice.
Ние се стави нашата вистинска слика во прикачите,а исто така се стави слика од нашите клиенти,не измамник клиенти да се купи на различни стоки со тие сакаат. Правење занает : шиење,издржливи. Увозни давачки,даноци и давачки? А : ве Молиме обрнете attenttion дека увозните давачки,даноци и наплати не се вклучени во точка цена. : )
Ако сте од Бразил ,можете исто така да поставите цел,само треба да се забелешка вашиот CPF Број или CNPJ број,coz превозот цената на Бразил се скапи,plese се осигура вашата Царинење Способност,Ако стоката е се отфрли од страна твое,ние нема да испрати наплата.

Клучни карактеристики

Големина:
6x4m, 8x6m, 9x7m
боја:
Црна
Бренд Име:
ternmove
Материјал:
Најлон
дизајн:
Гумени Брануваа
Возраст Опсег:
Grownups
Број На Модел На:
рекламирање на екранот
Тип:
рекламирање на екранот
Големина:
customized
Технологија:
Шиење и Кроењето
accessary:
поправка материјал,компресор
боја:
white & црна
Funciton1:
рекламирање на екранот
Funciton2:
рекламирање на екранот
Funciton3:
рекламирање на екранот
Funciton4:
рекламирање на екранот
Funciton5:
рекламирање на екранот
Забелешка:
прилагоди на големината и логото лак одбивање враќање/поврат

Слични производи во категоријата