• Неодамнешно
Топло лето земјата базен на Надувување вода слајд ,триаголник се лизга гумени n слајд за морскиот брег воден парк употреба

Топло лето земјата базен на Надувување вода слајд ,триаголник се лизга гумени n слајд за морскиот брег воден парк употреба

DEN 67104.00

Количината на стоката
Това е достапна

9 mm PVC+ Воздушна пумпа за надувување лизга n слајд Повеќе евтини лебди гумени вода слајд : Relatated Производ (Гумени вода играчки) : Пакување & Испорака
Пакување Детали :
ПВЦ кеси за лизга гумени n слајд , krabičkách за пумпи
Испорака Детална :
од страна на морето/ер/изразат Компанија Информации Gansi Гумени КОПРОДУКЦИИ,LTD. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги проверите најниска превозот цена за вас.
П : Како за увозни давачки,даноци и давачки?
А : ве Молиме да се напомене дека увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ако имате било какви прашања, ве молиме кажете ни со не се двоуми.Забрането е да се носат со копчињата и на мобилен телефон, очила и мали остри украси за време на репродукцијата.5 метри или прилагодено како вашиот бара Боја Слика боја или прилагодено Изработка Двојно да четворни бода и топлина запечатување Слободни Додатоци Една воздушна пумпа Превозот начин Од експрес од врата на врата за време на Испорака За 7 dyas Прилагодување е Достапно,ве молиме контактирајте со нас преку aliexpress
Производство слика :
Материјал& Додатоци = 0. Ве молиме проверете со вашиот земјата Царинската Испостава за да дознаете што дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да нарачате.Бидете сигурни дека нема остри работи на земјата при користење на inflatables.
П : Што земји ќе брод вашата производи?
A : Ние можеме да брод на целиот свет. започна ОЕМ и извезуваат во 2007 година,кој се наоѓа во Baiyun област,Гуангжу,Guangdong,Кина.
Играње настава :
1.Нашата компанија е специјализирана во производство на гумени производи,како што се надувување балон фудбалска топка,гумени вода топката,гумени zorb топката,гумени ролери топката,гумени банана-брод,летање риба,воден парк,шатор,гумени слајд,гумени пречка,гумени гигант играчка,гумени bungee скокање,гумени качување санта мраз,и др. И ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на проблемите и да ви даде задоволувачки одговор.Ако вашата земја не е во слободен избор, pls љубезно ве молиме да нè контактирате за точната цена.Но, Ние брод на стоките на одредени земји за слободни.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
GANSI
Возраст Опсег:
> 6 години
Материјал:
ПВЦ
Број На Модел На:
GSWS-0130
дизајн:
Гумени Брануваа
Тип:
Гумени Вода Слајд
Име:
Се лизга гумени n слајд
Големина:
5*2.5*3.5m
Материјал:
На 0,9 мм ПВЦ
изработка:
топлина запечатување
MOQ:
1 Парче
Inflating време:
ОКОЛУ 10 МИНУТИ
Гаранција:
2 години

Слични производи во категоријата