• Неодамнешно
X071 4m H Комерцијални Airblown Гумени Дедо Мраз Божиќ Двор Уметност Декорација + 1 CE/UL Компресор + Поправка Деца

X071 4m H Комерцијални Airblown Гумени Дедо Мраз Божиќ Двор Уметност Декорација + 1 CE/UL Компресор + Поправка Деца

DEN 36384.00

Количината на стоката
Това е достапна


Производство на време 7-10 работни денови.
Ве молиме Љубезно се Прошири 5 дена од денот на превозот време откако ќе се стави ред !!!
Експрес испорака време 3-6 дена (Нормално)
Нормално ние брод на производ со Федекс/UPS/ DHL/ Aramex/DPEX
Од Февруари 2 , ред прифатени, но ние ќе бидат во можност да организира вашата нарачка по Feb 25, поради Кинеската Нова Година! Ви посакувам најдоброто.
Ви благодариме ^_^
Опис На Производот
Празници inflatables нудат различни корисни бенефиции. И тие работат.Нерешено сообраќај и зголемување на продажбата.Работа околу часовникот за "ефикасна" рекламирање.Се создаде возбуда и да се привлече внимание на вашиот бизнис.Се создаде производ признавање
и сосема на свеста.Овие гумени производи се лесен-за-користење и преносни, лесна-за-потег.тоа е вистински око-catcher
за наредната Сезона Божиќ! да се вклопуваат во "ладниот" средина и torrid лето.
Тоа може да се користи за секое време и насекаде. Детали за производот Материјал : Силна Оксфорд Ткаенина, professtional материјал, гумени постојан стил . Сопствени Дизајни се достапни за поинаква форма, големина, боја, логото printings, итн Големина по желба. ве молиме контактирајте со нас за да добиете дизајн за вас. Боја Неусогласеност Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја. ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Должност & Данок Купувачи се одговорни за сите дополнителни царински давачки,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. "Превозот не е вклучен плаќање во замена за приемот на производот"
Гумени Божиќ палубата во бела и црвена боја Страна Шоу

Клучни карактеристики

дизајн:
Голем Отворен Гумени Рекреација
Број На Модел На:
X071
Бренд Име:
BENAO
Материјал:
Најлон
Возраст Опсег:
Grownups
Тип:
Гумени Божиќ Декорација
боја:
Се прилагодите
Материјал:
Oxford
Тип:
Рекламирањето на производот
Сертификат:
SGS EN71-1,-2,-3
Употреба:
за огласување
Додатоци:
Поправка Колекции
Големина:
4m or Customize
Гаранција:
1~3years
Предност:
Фабрика цена & висок квалитет
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата