• Неодамнешно
Гуангжу производител на комерцијални гумени кенгура замокот гумени отскокнување куќа за деца

Гуангжу производител на комерцијални гумени кенгура замокот гумени отскокнување куќа за деца

DEN 52800.00

Количината на стоката
Това е достапна

Превозот цената зависи од тежината на производи, превозот цената ние се цитира само за
вашиот референца. Двојно stiching throuthout единица со тројно крои. Овие
дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние не не е гаранција за време на испорака за сите
internation пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни contries, која може да
влијае колку брзо вашите производи е прегледан.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одби
пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за
царинските давачки.
Засилен шевовите со двојно&три бода и ленти на сите зглобови да се заштити кенгура област и шевовите, нешто големо се многу издржливи и безбедни со тоа;
Сите inflatables ќе бидат опремени со дебели D сидро точка, тоа е се користи за да се поправи на гумени играчки на теренот и да остане стабилен.
Различни модели за вашиот избор :
За нас :
Пакет :
Напомена :
1. Кога ќе нарачате,ве молиме да се плати за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Четворни крои во клучните области во внатрешноста на база на модул. Се чувствуваат слободни да не контактирате за точно превозот цена.
Гуангжу производител на комерцијални гумени кенгура замокот гумени отскокнување куќа за деца
Спецификација :
Големина : 6m*4m*4m/прилагодени
Користење на логото : прифатливи
Додатоци : поправка на полнење+CE/UL воздушниот компресор
Производот Се Прикаже :
Детални слики :
Материјал&Додатоци :
ПВЦ, висока издржливост ,УВ-третирани, оган retardant, вода-доказ & помина SGS сертификат
Висок квалитет CE/UL заверена воздушниот компресор може да бидат обезбедени за да се исполнат сите пазарот употреба. Ние ќе испрати
предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен.
Техничар :
1.
Напомена : тежина е тешка, воздух превозот или море, превозот е многу поевтино. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите
дополнителни царинската такса, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Поморски превозот е многу поевтин
ако нарачате повеќе.

Клучни карактеристики

Возраст Опсег:
12-15 Години,8-11 Години,5-7 Години,2-4 Години
Материјал:
ПВЦ
Број На Модел На:
QD-
Бренд Име:
qinda надувување
Тип:
Гумени Кенгура
дизајн:
Гумени Брануваа
Тип:
Гумени Кенгура
Име:
гумени спајдермен отскокнување куќа
Големина:
6M*4M*4M
Материјал:
0.55 mm платон пвц церада
Техника:
двојно да aqudruple шевови
Додатоци:
поправка на полнење+CE/UL воздушниот компресор
Гаранција:
2 години
логото:
Прифатливо
Олово Време:
нормално 10days
Сертификат:
CE/EN71/AOV-Rohs

Слични производи во категоријата