• Неодамнешно
Замокот Стил Голема Вода Гумени Слајдови за Забавен Парк

Замокот Стил Голема Вода Гумени Слајдови за Забавен Парк

DEN 74784.00

Количината на стоката
Това е достапна

Q3 : Што е вклучена за бесплатен превозот? Не ни треба да плаќаат дополнителни увозни давачки? A : Тоа содржи само на цените на стоките и на превозот. Детали на сликата :
Замокот Стил Голема Вода Гумени Слајдови за Забавен Парк
Скокање гумени замокот за сертификација на :
Повратни информации од клиенти :
Било какви барања или прашања, ве молиме контактирајте со нас слободно. Така што треба плати данок на локалните земја, а не за нас. Плаќаат одредени увозни тарифи, со различни правила и локалните царинската вредност на различни производи, да се соберат. Q2 : Што е царинење? Зошто јас треба да се обрне на важни даноци? A : Безбедносна операција е производот кој го купи за увоз на програмата, под падови на локалната земја царинската регулатива. На webstie, сите производи изјави "комерцијална употреба" се САМО доставени од страна на морето превоз под условите CIF (ФОБ такса, океанот товар, не вклучувајќи дестинација на трошоците).
4) Професионални гумени машини за шиење
Двојно бод насекаде и четворни Бод за чувствителни делови
5) Професионална слој машина
Автоматски грб сите печатење со заштита слој, без гребнатинка, нема боја исчезнува, нема хаос. Еден е за домашна употреба, а другата е за комерцијална употреба.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
Q1 : реал дојде време и времето ДВОРОТ, ни рекоа не е исто, зошто? А : времето е објавен од страна на курирска компанија и постојат фактори може да влијаат на тоа.
Гумени вода слајд е функција : Ø Висок квалитет двојно крои Ø Инфлацијата време : Околу 2 мин Ø Дефлација време : Околу 2 мин Ø Долго се пополни цевка држи компресор далеку од гумени вода слајд Ø Оваа скокање гумени замокот е погодна за деца 3 години и над Ø Дополнителни belting засилување користи во клучните стрес поени Ø Боречки : изработени од 100% ПВЦ винил за s uperior сила
Боречки е оган retardant и олово-бесплатно; ПВЦ нема да солза, бледнеат, носат надвор, или се остарел и е лесно да се чисти
Зошто да изберете Двор Производство на Гумени Копродукции,LTD
Ние сме професионални производител на inflatables со долгорочна соработка со домашни и странски клиенти да се основаат.

Клучни карактеристики

Возраст Опсег:
> 3 години
Бренд Име:
гумени biggors
боја:
Небото Сино,Чоколадо,Портокал,Злато,Сива,Светло Зелена,Multicolor,Зелена,Темно Каки,Војска Зелена,Црна,Виолетова,Кафена,Deep Blue,Сребро,Светло Жолта,Жолта,Бела,Јасно,Темноцрвена,Црвена,Слива,Светло Сива,Сина,Розева,Виолетова,Темно Сива
Број На Модел На:
9194
Материјал:
ПВЦ
дизајн:
Гумени Брануваа
Тип:
Гумени Вода Слајд
Големина:
6x4x5 m, can be customized
одделение:
Гумени слајд за Комерцијална Употреба
Акции:
Надвор од акциите
Гаранција:
1 година за надувување вода слајд и компресор
компресор:
Одобрени од страна CE / UL / ГШ
превозот:
Од страна на морето, или како вашите барања
OEM / ODM:
Прифатливо
Додатоци:
Компресор, поправка колекции, PVC кеса
Сертификати:
CE, EN71, EN14960, ASTM F963, HR4040, Бразил, АУ
Веб-сајт:
www.yard-inflatable.com

Слични производи во категоријата