• Неодамнешно
  • -6 %
Ноќта на вештерките воздух цевка гумени дух воздух танчерка ноќта на вештерките небото танчерка за партија декоративни се движат windy кукла со компресор

Ноќта на вештерките воздух цевка гумени дух воздух танчерка ноќта на вештерките небото танчерка за партија декоративни се движат

DEN 28155.00
DEN 29952.00

Количината на стоката
Това е достапна

Дали е можно да се печати ништо на топки? A : Да,само нас контакт пред да го поставите цел,ние ќе се направи уметничко дело и понуда на нови цена за вас.Бидете сигурни дека го користите правилно.
Друга Земја Клиент, ве Молиме да се напомене,сите производи се испраќаат од страна на Fedex /DHL/UPS/ТНТ/Aemrex/EMS или други Посветена Линија случајно,ако ви треба одредено shiping начин,ве молиме да договор со нас пред да се одржи редот.

Клучни карактеристики

Големина:
4.5m, 5m, 6m
Број На Модел На:
Ноќта на вештерките воздух цевка
Материјал:
Најлон
Возраст Опсег:
Grownups
дизајн:
Гумени Брануваа
Бренд Име:
ternmove
Тип:
Ноќта на вештерките воздух цевка
Големина:
4.5m/5m/6m
Технологија:
Шиење и Кроењето
accessary:
поправка материјал
Funciton1:
Ноќта на вештерките воздух цевка
Funciton2:
Ноќта на вештерките воздух цевка
Funciton3:
Ноќта на вештерките воздух цевка
Funciton4:
Ноќта на вештерките воздух цевка
Funciton5:
Ноќта на вештерките воздух цевка
Забелешка:
прилагоди на големината и логото лак одбивање враќање/поврат
Печатење:
5pcs слободни печатење

Слични производи во категоријата