• Неодамнешно
  • -40 %
6inch Чистење/Сечење Ретро Sliver Коса Ножици Постави Личност Hairstylist Коса Салон Ножици за Фризура Салон Equipm

6inch Чистење/Сечење Ретро Sliver Коса Ножици Постави Личност Hairstylist Коса Салон Ножици за Фризура Салон Equipm

DEN 1495.00
DEN 2491.20

Количината на стоката
Това е достапна


· Големина : 6 инчен · јапонија врвот 9 CR челик Материјал, · 62 HRC Цврстина · 20-30% Чистење го оценувате · професионални салон коса ножици, · коса салон или домашна употреба · Најдобри избалансиран дизајн, долгорочна употреба за да се намали заморот · Површина полирање процес, отпорност на абење · остар нож ,брзо сечење Забелешка :
1. Нафта е forbidded на испораката од страна на воздух,јас ќе го извади Ние би можеле да се прилагодите на вашиот сопствен бренд лого,треба да ни ги испратите вашите логото датотеки.или ние ќе го испратам до тебе ножици како слики бренд лого. ќе ви испрати две црна чешли Ние прифаќаме alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Контакт со нас на : (Оставете порака ) Ако не сте задоволни со нашата објектот, ве молиме договорот ни во 14 дена .Ние ќе ви понудиме замена (ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест) или пари назад. Ако сте пронашле нешто дефект со нашите објектот,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Ако не ја прими стоката во рамките на пропишаниот временски ,ве Молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе го реши проблемот за вас. Обработка&Превозот : Обработка на време : 1-7 дена во САД : за 15-28 дена од Други земји : 24-35 дена Да РУС : за 26-60 дена Да БР : 30-90 дена Далечински земји : 28-60 дена ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. ние само ќе го следат вашата адреса наведени во вашиот регистар за испорака. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Сите пораки ќе бидат одговор во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме повторно испратени на вашата e-mail трпеливо и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Косата Режа
Бренд Име:
Виолетова Змеј
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Заби:
26
Број На Модел На:
440C
Нерѓосувачки Челик Тип:
6cr13
Големина:
6 inch
вкупна должина:
17 cm
Сечилото Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Ножици За Сечење & Чистење Ножици
Нерѓосувачки Челик Тип:
9cr13
Тип На Објект:
Губење На Ножици
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Сечилото Материјал:
Јапонија 440c
боја:
sliver
Декорација:
сина rhinestones

Слични производи во категоријата