• Неодамнешно
  • -15 %
Се прилагодите 7 инчен Животинско чешлање коса ножици постави Пет чистење, берберот куче сечење режа shears фризерски ножици 5 бои

Се прилагодите 7 инчен Животинско чешлање коса ножици постави Пет чистење, берберот куче сечење режа shears фризерски ножици

DEN 693.00
DEN 815.04

Количината на стоката
Това е достапна


Професионални Прилагодите Ножици
Ние може да ласерски издлаби вашето Име или Лого или зборови на ножици .
ве молиме додадете забелешка во ред .ви благодариме
Се прилагодите 7 инчен Животинско чешлање коса ножици постави Пет чистење, берберот куче сечење режа shears фризерски ножици 5 бои Бесплатен превозот
Материјал : Јапонија 440c челик Технологија : Рачно изработени Категорија : сечење режа / чистење режа Големина : 7 инчен Должина : 19.5 cm Цврстина : 62 HRC Чистење го оценувате : 25 % Еден сет вклучуваат : 1pc сечење режа + 1pc чистење режа
Не вклучува торба , ако сакате да се купи кожени торба. ве молиме Кликнете на
Професионални 440 C челик Фризерски Ножици shears Поставени Комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење 6.0 инчен Clipper Бесплатен Превозот САД$ 16.29 /set
Професионални 5.5 титаниум Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 22.99 /set
Професионални 6.0 титаниум Фризерски Ножици shears Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper стил алатки Бесплатен Превозот САД$ 22.99 /set
Професионални 6.0 304 C челик Фризерски Ножици shears Поставите Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 17.99 /set
Професионални 6.0 5.5 Фризерски Ножици shears Поставите 304 C челик Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 17.99 /set
Професионални Животни Миленичиња Куче 7.0 Фризерски Криви Ножици shears Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 7.99 /парче
Професионални 5.5 титаниум Фризерски Ножици за Сечење на Косата Директно Чистење Clipper shears комплет Берберот стил алатки Бесплатно Брод US$ 24.99 /set
Професионални Животни Миленичиња 7.0 Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 21.99 /set

Клучни карактеристики

боја:
Црна, Сина, Виолетова, Злато, виножито
Тип На Објект:
Косата Режа
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
вкупна должина:
19.5 cm
Тип:
ножици за сечење
Број На Модел На:
F-J327
Нерѓосувачки Челик Тип:
9cr13
Сечилото Материјал:
Јапонија 440c
Бренд Име:
оган змеј
Големина:
7 inch
Заби:
36

Слични производи во категоријата