• Неодамнешно
  • -7 %
Професионални јапонија челик Лево раце 7 инчен Ласерски жица коса ножици за сечење берберот makas чистење shears фризерски ножици

Професионални јапонија челик Лево раце 7 инчен Ласерски жица коса ножици за сечење берберот makas чистење shears фризерски ножици

DEN 1203.00
DEN 1294.08

Количината на стоката
Това е достапна


професионални Јапонија 440c 7 инчен Лево раце Ласерски жица коса ножици за сечење режа берберот чистење shears scisors фризерски ножици
Материјал : Јапонија 440c 9cr13 челик Категорија : рачно изработени Големина : 7 инчен Должина : 19.5 cm Цврстина : 62 HRC Чистење го оценувате : 25% Функција : Лево раце ножици Не вклучува торба
Купи вреќа, ве молиме кликнете на , ви благодариме !
Професионални 440 C челик Фризерски Ножици shears Поставени Комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење 6.0 инчен Clipper Бесплатен Превозот САД$ 16.29 /set
Професионални 5.5 титаниум Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 22.99 /set
Професионални 6.0 титаниум Фризерски Ножици shears Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper стил алатки Бесплатен Превозот САД$ 22.99 /set
Професионални 6.0 304 C челик Фризерски Ножици shears Поставите Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 17.99 /set
Професионални 6.0 5.5 Фризерски Ножици shears Поставите 304 C челик Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 17.99 /set
Професионални Животни Миленичиња Куче 7.0 Фризерски Криви Ножици shears Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 7.99 /парче
Професионални 5.5 титаниум Фризерски Ножици за Сечење на Косата Директно Чистење Clipper shears комплет Берберот стил алатки Бесплатно Брод US$ 24.99 /set
Професионални Животни Миленичиња 7.0 Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 21.99 /set

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Косата Режа
Бренд Име:
оган змеј
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
S363
Нерѓосувачки Челик Тип:
9cr13
Сечилото Материјал:
Јапонија 440c
вкупна должина:
19.5 cm
Тип:
Чистење Ножици
Големина:
7 inch
Заби:
45
Тврдост:
62HRC
Чистење го оценувате:
25%
Функција:
Лево Раце Ножици

Слични производи во категоријата