• Неодамнешно
  • -30 %
СМИТ ЧУ 5.5 инчи Професионални берберот ножици фризерски ножици, губење на алатка за сечење комбинација пакет HM87

СМИТ ЧУ 5.5 инчи Професионални берберот ножици фризерски ножици, губење на алатка за сечење комбинација пакет HM87

DEN 571.00
DEN 815.52

Количината на стоката
Това е достапна


СМИТ ЧУ 5.5 инчи Професионални берберот ножици фризерски ножици, губење на алатка за сечење комбинација пакет HM87
Опис :
Високо квалитетна професионална проретчена коса режа
Материјал : Нерѓосувачки челик
Чистење износ : 15% ДО 25%
ГОЛЕМИНА : 5.5 ИНЧИ
1 сет : вклучувајќи 1 проретчена коса режа +1 коса за сечење режа+торба+1razor+1comb
+ 1 крпа+1 Модератор
1 сечење режа : само вклучувајќи го и оној за сечење режа + 1 крпа+1 Модератор
1 чистење режа : само вклучувајќи и една тенка режа + 1 крпа+1 Модератор
Појаснување : ние сме сите продажба на оригинални поставите сите имаат логото .
нафта е течност ,превозот не дозволуваат да се испрати било течност ,па пред да ја испратите на производи . ние мора да се земе од нафта . ве молам, разберете го тоа! ви благодарам многу !!

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Косата Режа
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
5.5 inch
Заби:
32
Нерѓосувачки Челик Тип:
9cr13
вкупна должина:
16cm
Сечилото Материјал:
Јапонија 440c
Бренд Име:
СМИТ ЧУ
Број На Модел На:
HM87
Тип:
ОДГОВАРААТ на Ножици

Слични производи во категоријата