• Неодамнешно
  • -45 %
Виолетова Змеј 7 инчен Милениче Shears за Куче Чешлање Ножици Со Boshel Rhinestones Куче Коса Clipper Во Пет Материјали Титаниум Салон

Виолетова Змеј 7 инчен Милениче Shears за Куче Чешлање Ножици Со Boshel Rhinestones Куче Коса Clipper Во Пет Материјали Титаниум

DEN 1315.00
DEN 2390.40

Количината на стоката
Това е достапна

Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. Ние прифаќаме alipay тука. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме повторно испратени на вашата e-mail трпеливо и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. ние само ќе го следат вашата адреса наведени во вашиот регистар за испорака. Нафта е forbidded на испораката од страна на воздух,јас ќе го извади Ние би можеле да се прилагодите на вашиот сопствен бренд лого,треба да ни ги испратите вашите логото датотеки.
Ако не ја прими стоката во рамките на пропишаниот временски ,ве Молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе го реши проблемот за вас. Контакт со нас на : (Оставете порака ) Ако не сте задоволни со нашата објектот, ве молиме договорот ни во 14 дена . Сите пораки ќе бидат одговор во рок од 1 работен ден. Јапонија увезени од специјален нерѓосувачки челик производство, должината е умерен, за да се олесни целокупната и локалните моделирање на кастрење Забелешка :
1.или ние ќе го испратам до тебе ножици како слики бренд лого. Обработка&Превозот : Обработка на време : 1-7 дена во САД : за 15-28 дена од Други земји : 24-35 дена Да РУС : за 26-60 дена Да БР : 30-90 дена Далечински земји : 28-60 дена ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Големина : 7 инчен · јапонија врвот 9 CR челик Материјал, · 62 HRC Цврстина · Најдобри избалансиран дизајн, долгорочна употреба за да се намали заморот · Површина полирање процес, отпорност на абење · остар нож ,брзо сечење Професионални домашно милениче се намали, трајни, прецизната изработка, острината е добра, особено употребата на мраз калциниран. Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Ние ќе ви понудиме замена (ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест) или пари назад. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ако сте пронашле нешто дефект со нашите објектот,ве молиме да бидат слободни да контакт.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Косата Режа
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
вкупна должина:
19.5 cm
Тип:
ножици за сечење
Број На Модел На:
рачно изработени
Нерѓосувачки Челик Тип:
9cr13
Сечилото Материјал:
Јапонија 440c
Големина:
7 inch
Бренд Име:
Виолетова Змеј
Нерѓосувачки Челик Тип:
9cr13
Тип:
Други
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Сечилото Материјал:
janpa 440c
боја:
sliver
објектот листа:
1 сечење на смолкнување

Слични производи во категоријата