• Неодамнешно
  • -49 %
8 Јапонија Куче Чистење/Ножици За Сечење Професионални Куче Чешлање Ножици Миленичиња Чешлање Shears Мачка Коњ Коса Clippers

8 Јапонија Куче Чистење/Ножици За Сечење Професионални Куче Чешлање Ножици Миленичиња Чешлање Shears Мачка Коњ Коса Clippers

DEN 1151.00
DEN 2256.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ножици не дојде со торба Ние би можеле да се прилагодите на вашиот сопствен бренд лого,треба да ни ги испратите вашите логото датотеки. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме повторно испратени на вашата e-mail трпеливо и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Обработка&Превозот : Обработка на време : 1-7 дена во САД : за 15-28 дена од Други земји : 24-35 дена Да РУС : за 26-60 дена Да БР : 30-90 дена Далечински земји : 28-60 дена ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Јапонија увезени од специјален нерѓосувачки челик производство, должината е умерен, за да се олесни целокупната и локалните моделирање на кастрење Забелешка :
1. Контакт со нас на : (Оставете порака ) Ако не сте задоволни со нашата објектот, ве молиме договорот ни во 14 дена . Ние прифаќаме alipay тука. Сите пораки ќе бидат одговор во рок од 1 работен ден. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ние ќе ви понудиме замена (ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест) или пари назад.
Ако не ја прими стоката во рамките на пропишаниот временски ,ве Молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе го реши проблемот за вас. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. ние само ќе го следат вашата адреса наведени во вашиот регистар за испорака. Ако сте пронашле нешто дефект со нашите објектот,ве молиме да бидат слободни да контакт.
· Големина : 8 инчен · јапонија врвот 9 CR челик Материјал, · 62 HRC Цврстина · 20-30% Чистење го оценувате · Најдобри избалансиран дизајн, долгорочна употреба за да се намали заморот · Површина полирање процес, отпорност на абење · остар нож ,брзо сечење Професионални домашно милениче се намали, трајни, прецизната изработка, острината е добра, особено употребата на мраз калциниран. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.или ние ќе го испратам до тебе ножици како слики бренд лого. Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Косата Режа
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Заби:
26
Број На Модел На:
рачно изработени
Нерѓосувачки Челик Тип:
9cr13
Сечилото Материјал:
Јапонија 440c
Бренд Име:
Виолетова Змеј
вкупна должина:
22 см
Големина:
8 inch
Тип:
Сечење Режа+ Чистење Режа
Нерѓосувачки Челик Тип:
9cr13
Тип:
косата сет ножици
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Сечилото Материјал:
Јапонија 440c
боја:
црна рачка, сребро Сечилото

Слични производи во категоријата