• Неодамнешно
  • -29 %
Жените долна облека Чипка Секси Intimates Везови Push Up Градник Поставува со Гаќи Првенство големина Б 32 34 36

Жените долна облека Чипка Секси Intimates Везови Push Up Градник Поставува со Гаќи Првенство големина Б 32 34 36

DEN 156.00
DEN 219.84

Количината на стоката
Това е достапна

Е производ исто како и фотографии?
Да, сите фотографии се реални.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1.Жените долна облека Чипка Секси Intimates Везови Push Up Градник Поставува со Гаќи Првенство големина Б 32 34 36
100% сосема нов
Стил : Жени/Девојки Градник ,Push-up градници,
Рака Тип : Прилагодлив,Монтажни рамо појас
Затворање Тип : Назад Затворање, назад три реда Три тока
Материјали : Најлон + Памук + Чипка
Куп Облик : 3/4 Чаша( тенка Чаша)
Чаша Големина : Б
гаќи големина на :
Една големина Половината 52-70cm Пораст : 18cm
Боја : Розова,Бела,Црна,Светло Сина
Модел : Чипка Флорални,Лак оркестарот
Жица : Underwire
Градите Големина : 70,75 ,80, (Band големина : 32,34,36 Првенство : Б)
Нето Тежина : (Приближно) 85-90g
Објектот содржи : 1*Жени/Девојка градник сет( вклучени се и краток) '
Испорака :
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Земавме овие фотографии од самите себе. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Дали постои следење на Број за мојот објект?
Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ).Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.

Клучни карактеристики

Чаша Големина:
70B, 75B, 80B
Материјал:
Памук,Најлон
Градник Стил:
Им Помогнам На
Куп Форма:
Три Четвртини(3/4 Чаша)
Поддршка Тип:
Underwire
Рака Тип:
Прилагодени-ремени
Затворање Тип:
Назад Затворање
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Чипка
Стил:
Секси
Број На Модел На:
градник
Тип На Објект:
Градник & Краток Поставува
Пол:
Жените
Бренд Име:
Jlong
Тип На Објект:
Градник & Краток Поставува
Пол:
Жените

Слични производи во категоријата