• Неодамнешно
  • -46 %
Жените долна облека Градник Поставите 2018 Лето Женски им Помогнам на Секси долна Облека Чипка Градници Црвено Соберат Девојка Проѕирна Чипка Градник и Panty Сет

Жените долна облека Градник Поставите 2018 Лето Женски им Помогнам на Секси долна Облека Чипка Градници Црвено Соберат Девојка

DEN 492.00
DEN 911.04

Количината на стоката
Това е достапна

Нова продавница отворањето! Специјални промоции! Отварање На Прославата! Подарок за секој клиент!
Совети за тоа : Ние сме за Еу/САД големина , не Fr/Es/Тоа големина, ве молиме споредете го тоа, ви благодариме! На panty големина се совпаѓа со градник големина и не е прилагодлива,деталите како што се следниве : Големината 32 ABCD/70 ABCD градник За S големина гаќи Големина 34 ABCD/75 ABCD градник За М големина гаќи Големина 36 ABCD/80 ABCD градник За L големина гаќи Големина 38 BCD/85 BCD градник за XL големина гаќи Големина 40 CD/90 CD градник за 2 X L големина гаќи
Големина 42 CD/95 CD градник за 2 X L големина гаќи
АКО ви треба други големина гаќи,ве молиме оставете порака за да ни patnies големина што ви треба . Ако не може да се утврди вашата големина, ве Молиме да се измери според следнава слика. А потоа да ни кажете дека ние ќе препорача на правото големина за вас.

Клучни карактеристики

Чаша Големина:
32A, 32B, 32C, 32D, 34A, 34B, 34C, 34D, 36A, 36B, 36C, 36D, 38B, 38C, 38D, 40C, 40D, 42C, 42D
Тип На Објект:
Градник & Краток Поставува
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Страна Затворање,Пет Кука-и-око,Назад Затворање
Куп Форма:
Три Четвртини(3/4 Чаша)
Декорација:
Чипка
Поддршка Тип:
Underwire
Број На Модел На:
L3257
Материјал:
Најлон,Памук,Spandex
Рака Тип:
Прилагодени-ремени
Бренд Име:
kissly зао
Градник Стил:
Им Помогнам На
Стил:
Секси
Шаблон Тип:
Флорални
Гаќи дизајн:
Кратко
feature1:
Долна облека на жените сет плус големина
feature2:
Жешка секси долна облека на жените поставува
Пад На Превозот:
на располагање
Испорака:
Слободен/Капка Превозот
боја:
Црна, Вино Црвена, Бела,Виолетова,Црвена
Сезона:
Пролет лето Есен Зима
Куп дебелина:
тенка чаша
Украси:
Вез,Чипка,Шупливи надвор

Слични производи во категоријата