• Неодамнешно
  • -15 %
Наводнување 3/4 Машки Вртливата Мини Приклучок Градина Брз Конектор Приклучок 60pcs

Наводнување 3/4 Машки Вртливата Мини Приклучок Градина Брз Конектор Приклучок 60pcs

DEN 406.00
DEN 477.12

Количината на стоката
Това е достапна

Наводнување 3/4 "Машки Конец Стандарден Конектор Градина Брз Полнач Високо Квалитетна ABS Пластика Приклучок Конектор за Микро Систем за Наводнување Црево Конектор Материјал : пластични Боја : Црна Производ стандарди : Американската и Европската Пакетот вклучува : 60 Транспорт Забелешка : за време на Испорака од понеделник до сабота, недела национални празници, не бродот. Кога купувате објекти во Aliexpres, бидете сигурни дека вашата адреса за е точна англиски адреса и име и презиме. Гаранцијата се Враќа : Кога ќе примите пратката, постои и влошување на квалитетот проблем, ве Молиме контактирајте со нас. Ве молиме верувам дека и ние ќе ви ги даде задоволителен резултат, ве молиме да не даде ни еден малициозен проценка Ние сме искрени продавница се надевам дека за да добиете вашето разбирање и поддршка.

Клучни карактеристики

Дијаметар:
3/4
Тип:
Градина Вода Конектори
Градина Вода Конектор Тип:
Машки Конектори
Пластични Тип:
ABS
Стандард:
BS
Број На Модел На:
3/4
Бренд Име:
WZCWJNLGM
Материјал:
Пластични
Име:
3/4 машки конектор
Тип:
Градина вода конектор
Материјал:
Пластични
Големина:
Male 3/4 inch male connector
Тежина:
216g
Количина:
60

Слични производи во категоријата