• Неодамнешно
  • -15 %
Наводнување Брза Конекција 1/2 Tee 3 начин Брз приклучок адаптер Вода diverter Градинарство Алатка 4pcs

Наводнување Брза Конекција 1/2 Tee 3 начин Брз приклучок адаптер Вода diverter Градинарство Алатка 4pcs

DEN 87.00
DEN 102.24

Количината на стоката
Това е достапна

функција : Три наводнување зглобовите; Висок квалитет на градинарски производи; Трајни употреба, Брзо поврзување цевки за лесно дрво садење; Лесен три-начин главата наводнување зглобовите; Спецификација на Производот : Име на Производ : 4 пластични три-на чело наводнување цевка зглобовите Материјал : пластични Боја : зелена Количина : 4 ПАРЧИЊА Тежина : околу 44 грама 4pcs Транспорт Забелешка : за време на Испорака од понеделник до сабота, недела национални празници, не бродот. Кога купувате објекти во Aliexpres, бидете сигурни дека вашата адреса за е точна англиски адреса и име и презиме. Гаранцијата се Враќа : Кога ќе примите пратката, постои и влошување на квалитетот проблем, ве Молиме контактирајте со нас. Ве молиме верувам дека и ние ќе ви ги даде задоволителен резултат, ве молиме да не даде ни еден малициозен проценка Ние сме искрени продавница се надевам дека за да добиете вашето разбирање и поддршка.

Клучни карактеристики

Дијаметар:
1/2
Тип:
Градина Вода Конектори
Бренд Име:
WZCWJNLGM
Стандард:
BS
Пластични Тип:
ABS
Број На Модел На:
1/2
Градина Вода Конектор Тип:
Црево Трупци
Материјал:
Пластични
Име:
3-начин конектор
Обемот на applicatio:
1/2 конектор
Функција:
вода splice
Тежина:
44g
Пакет:
4pcs

Слични производи во категоријата