• Неодамнешно
  • -5 %
Вештачки Минијатурни Цртан Филм Fawn Смола Занает Бонсаи Украси Микро Пејзаж Градина Декорација Минијатурни Занает Дома F20172972

Вештачки Минијатурни Цртан Филм Fawn Смола Занает Бонсаи Украси Микро Пејзаж Градина Декорација Минијатурни Занает Дома F20172972

DEN 4560.00
DEN 4800.00

Количината на стоката
Това е достапна


1. Материјал : ПВЦ .
2. Боја : Како На Сл
3. Големина(cm) : 31*35mm
4. Изработка : рачно изработени резба, се насликани и сепија ефект .
5. Примена : Декорација, уметничка колекција, благодарност, фестивал, birthday (роденден), бизнис, подарок, сувенири и активности слави итн.
6. Место на Потекло : Кина

Клучни карактеристики

боја:
01, 02
Бренд Име:
ETRSUNTECH
Тема:
Животните
Материјал:
Смола
Број На Модел На:
F20172971

Слични производи во категоријата