• Неодамнешно
  • -25 %
Цвет Наводнување DN15 Напредни Материјали 1/4 Дупчење Алатки, Земјоделски Наводнување капка по капка Црево Perforating Алатки 10pcs

Цвет Наводнување DN15 Напредни Материјали 1/4 Дупчење Алатки, Земјоделски Наводнување капка по капка Црево Perforating Алатки

DEN 80.00
DEN 107.04

Количината на стоката
Това е достапна

Карактеристики на производот Бленда : 5 mm изработен од пластика, со нов, анти-стареењето технологија, високо квалитетни материјали, долг животен век. Дизајн Наука, сила Голема, флексибилни, Според рака дизајн, комфор зафат, појачани вежба малку, дупчење уредни. Најчесто се користи во инсталацијата на разни помошни barbs и други прилики, напор и брзо. Главната практична применлива на зеленчук, овошни дрвја, грмушки, расадници и други земјата култури наводнување PE цевка отворање 10pcs -13.92 /метар метар метар -10.31 /метар Транспорт Забелешка : за време на Испорака од понеделник до сабота, недела национални празници, не бродот. Кога купувате објекти во Aliexpres, бидете сигурни дека вашата адреса за е точна англиски адреса и име и презиме. Гаранцијата се Враќа : Кога ќе примите пратката, постои и влошување на квалитетот проблем, ве Молиме контактирајте со нас. Ве молиме верувам дека и ние ќе ви ги даде задоволителен резултат, ве молиме да не даде ни еден малициозен проценка Ние сме искрени продавница се надевам дека за да добиете вашето разбирање и поддршка.

Клучни карактеристики

Тип:
Sprinklers
Бренд Име:
WZCWJNLGM
Број На Модел На:
1/4
Sprinkler Тип:
Скок
Име:
Удар
Модел:
1/4
Материјал:
Пластични
Тип:
Наводнување Алатки
Тежина:
32.4g
Количина:
10

Слични производи во категоријата