• Неодамнешно
BEEMSK 32PCS/SET печење торта алатки нерѓосувачки челик декорација устата плус силикони ЕВА цвет торба со декорација на ноктите место

BEEMSK 32PCS/SET печење торта алатки нерѓосувачки челик декорација устата плус силикони ЕВА цвет торба со декорација на ноктите

DEN 597.60

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Бренд Име:
BEEMSK
Десерт Алатки Тип:
Готвење Факели
Материјал:
Метал
Тип:
Десерт Алатки

Слични производи во категоријата