• Неодамнешно
  • -9 %
10pcs/set Кујна силикони Алатки Лажица Stirrer Семејство Кујна Utensil сет за Готвење Алатки Микробранова печка Безбедна Храна одделение материјали

10pcs/set Кујна силикони Алатки Лажица Stirrer Семејство Кујна Utensil сет за Готвење Алатки Микробранова печка Безбедна Храна

DEN 1582.00
DEN 1738.56

Количината на стоката
Това е достапна

Професионалци, ентузијасти и почетници можат да уживаат во високиот квалитет на овие кујнски алатки. Ќе не нула вашите скапи садови сетови. Совршено се вклопува во секоја кујна видови и дизајни. Ние веруваме ние може да се прават нашите најдобри за решавање на било какви проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. За време на испорака, обично парцела трае еден месец, до два месеци да пристигне на вашата страна. Овие високо квалитетни кујнски прибор се неверојатно лесно да се чисти и тие се целосно машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО. Меки силиконски прибор дека нема да нула што е ново тави! Производ големина : -1 x Шпатула / Тарнер : 11. За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна на Alibaba, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.2" -1 x Мали Шпатула : 8. Премиум 10 парче кујнски прибор сет со трајни силикони глави & рачки од нерѓосувачки челик, плус виси циклуси за лесни за складирање. ФДА одобри, BPA free и Латекс слободни за вашиот мир на умот. ние не guaratee време на испорака за сите меѓународни пратката се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледано, ве молиме имајте на ум дека ние не се одговорни за indditional царинската такса, brokenage плаќање, даноци и други за увоз во вашата земја.6" (има 1/3 чаша) -1 x Тарнер : 11.
Контактирајте со нас
1. Ние ќе ви одговори на вашето прашање преку е-пошта, ве молиме проверете ја вашата e-mail за да одговорите.4" -1 x Skimmer : 10. Од суштинско значење кујна gadgets, за секојдневна употреба. Овие кујна tools ќе не топи како и други пластични садови продадени онлајн.
Повратни информации
1.6"
Внимание Ве Молиме :
Плаќање
1. Ние ќе направи се за вас. Предмети ќе биде предаден во рок од 48 часа колку што е можно поскоро, со цел да се испорака succesfully, ве молиме бидете сигурни дека сте го напуштиле целосната адреса, правилниот пост код и достапни телефонски број.8" -1 x Големи Шпатула : 11.
Испорака
1.8" -1 x Лажица : 10. Ако не ја прими пратката во рок од 2 месеци, ве молиме да ни каже.

Клучни карактеристики

Тип:
Готвење Алатка Поставува
Број на Парчиња:
10
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
ZZCLY
Број На Модел На:
fang020-10pcs/1Set
сертификација:
CE / ЕУ
Материјал:
Силиконска Гума
боја:
Црвена
Пакетот Вклучува:
10pcs/set(како на сликата)
Големина:
како на слика(можеби има мала грешка)
погоден:
кујна за готвење

Слични производи во категоријата