• Неодамнешно
М-6XL Голема Големина Униформа 2018 Лето Кратки Ракави Бела Готвачи Масти Голема Работа Облека на Жените&Мажите Евтини Готви Јакна Бесплатен Превозот

М-6XL Голема Големина Униформа 2018 Лето Кратки Ракави Бела Готвачи Масти Голема Работа Облека на Жените&Мажите Евтини Готви

DEN 1247.04

Количината на стоката
Това е достапна


Големина
Предлагам Висина
Предлагам Тежина
М
160-165cm
45-55kg
L
165-170cm
55-62kg
XL
170-175cm
62-70kg
2 XL
175-180cm
70-80kg
3 XL
180-185cm
80-90kg
4 XL
185-190cm
90-100kg
5 XL
185-190cm
95-110kg

Клучни карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Употреба:
Службата За Храна
Тип На Објект:
Готвач Јакни
Број На Модел На:
Плус големина масти униформа
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер,Памук
Ткаенина Тип:
Плетени

Слични производи во категоријата