• Неодамнешно
  • -29 %
2018 Жените Mens Кратки ракави Двојно Гради Дише Кујна Workwear Готвач Јакни Угостителство Ресторан Храна Услуга Униформи

2018 Жените Mens Кратки ракави Двојно Гради Дише Кујна Workwear Готвач Јакни Угостителство Ресторан Храна Услуга Униформи

DEN 340.00
DEN 478.56

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, One Size
Бренд Име:
GVRPY
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Готвач Јакни
Број На Модел На:
XS013
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Употреба:
Службата За Храна
Пакет Се Вклучени:
1 Парче Готвач Јакна,Престилка
боја:
црна,црвена,бела
Големина:
M,L,XL,2XL,3XL
користат за:
Готвач,Келнер,Келнерка,Пекарите
Повод:
Угостителството,Ресторан,Хотел,Пекарница
Функција:
Двојно Гради,Вертикален Јака
Sleeve Стил:
Кратко Sleeve
Сезоната:
Пролет,Лето
група:
Унисекс,Жени,Мажи
квалитет:
Висок квалитет

Слични производи во категоријата