• Неодамнешно
  • -20 %
Готвач Носат Долги Ракави Нов Ресторан, Хотел Кујна Големи и Високи Mens Блузи Јакни Готвач Носат Капути Бесплатен Превозот 18

Готвач Носат Долги Ракави Нов Ресторан, Хотел Кујна Големи и Високи Mens Блузи Јакни Готвач Носат Капути Бесплатен Превозот 18

DEN 768.00
DEN 959.52

Количината на стоката
Това е достапна


Готвач Носат Долги Ракави Нов Ресторан, Хотел Кујна Големи и Високи Mens Блузи Јакни Готвач Носат Капути Бесплатен Превозот 18
Топло Prompt
Ако сте итно да се користи на облека и треба да превозот итна ,
Ве молиме испратете порака и да го оставите порака за нас ,
За да се потврди е облека пристигне во вас рака на време
Ако не го направите тоа ние не презема никаква одговорност
За било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да го реши проблемот!!!
Големина на Табела(Азија Големина) Обединете (cm)
Големина(cm)/ Етикетата
Одговараат Висина (CM)
Одговараат на Половината (CM)
Одговараат на Wight (KG)
M(165)
165-170
66-73
48-50
L(170)
170-175
73-80
50-60
XL(175)
175-180
80-83
60-70
XXL(180)
180-185
83-90
70-82
XXXL(185)
180-185
90-96
82-92
Answer : ___________________________ Note :
Одделение : 1 cm = 0.39 инчи ,На пример : 10cm*0.39=3.9 инчен
Ознака Големина е Азија големина, ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен мерења за избор на правото големина
Како различни мерни методи, Pls Прифати Грешка од Околу 1-2cm
Ако вашето бебе е малку масти, pls изберете поголем siz e
На соодветна возраст е само предложи , кога можете да изберете ,ве молиме да се напомене големина во детали

Клучни карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
Daxico
Материјал:
Ацетат
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Готвач Јакни
Број На Модел На:
WK18053
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Употреба:
Службата За Храна
Објектот:
Мажите Готвење Облека
Погодна прилика:
Готвач е
Се применуваат за родова:
Неутрален /Мажи/Жени
Категории на производи:
лабава грб
погодни за сезоната:
Зима, Пролет/Есен
Боја:
Бела
Големина:
M/L/XL/XXL/XXXL

Слични производи во категоријата