• Неодамнешно
  • -6 %
Нова мода Кинески стил маж/жена готвач единствен краток ракав ресторан, хотел кујна coverall готви јакна со слободни престилка

Нова мода Кинески стил маж/жена готвач единствен краток ракав ресторан, хотел кујна coverall готви јакна со слободни престилка

DEN 1805.00
DEN 1920.00

Количината на стоката
Това е достапна

Благодарение ^ .
4 Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската
царинење. ^ Добар Квалитет и Материјали Само Ние не се продаваат евтино ѓубре Производи.
· Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја.Надевам дека ќе уживате во вашата шопинг!
.
Ви благодариме за вашата посета . Кога ќе го поставите цел,Pls испратете ни ја вашата висина, тежина биста и половината големина 1 ст ., ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
2 ве Молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-3 дневна; во спротивно, ние
ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. Плаќање : · Ние го прифаќаме Зачувам метод на плаќање.На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.

Клучни карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Употреба:
Службата За Храна
Број На Модел На:
a165
Тип На Објект:
Готвач Јакни
Пол:
Мажи
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук,Полиестер

Слични производи во категоријата