• Неодамнешно
  • -20 %
Хотел Готвач Униформа Двојно Гради Одговараат Долги Ракави Готвач Јакна Ресторан Келнер Кујна Униформа Готвење Облека

Хотел Готвач Униформа Двојно Гради Одговараат Долги Ракави Готвач Јакна Ресторан Келнер Кујна Униформа Готвење Облека

DEN 856.00
DEN 1070.40

Количината на стоката
Това е достапна


вклучува : 1 buc врвот
Топло Prompt
Ова е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шоу фаза покаже ефектот .
Pls не ги проверите облека како заеднички носи облека " стандардно , малку snagging ,нишка остатоци , се сече не уредни , паѓа малку paillette пердув , што сите погоре припаѓаат на нормалниот опсег ако умот ,
Pls се размислува за внимателно ,ви благодариме !
Ако сте итно да се користи на облека и треба да превозот итна , ве молиме изберете бизнис експрес
Ве молиме испратете порака и да го оставите порака до нас ,за Да се потврди е облека пристигне во вас рака на време
ако пратката може да се ' t пристигнат на време . Ќе контакт со вас .
Ако не го направите тоа ние не презема никаква одговорност
За било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да го реши проблемот!!!
Големина на Табела (Азија Големина )/Единица (CM)
Големина(cm)/Етикетата
Должина
Биста
Рамо
М
72
110
45.8
L
74.5
114
47
XL
77
118
48.2
XXL
79.5
122
49.4
XXXL
83
126
50.6
Answer : ___________________________ Note : (единица : cm 1cm = 0.39 инчи )
Ознака Големина е Азија големина , ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен единицата за избор на правото големина .
Како различни мерни методи . Pls прифати грешка околу 2-3cm (Околу 1 Инч )
ПС : ако имате малку масти , pls изберете поголема големина .
На соодветна возраст е само предложи , кога можете да изберете ,ве молиме да се напомене големина во детали

Клучни карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Употреба:
Службата За Храна
Ткаенина Тип:
Worsted
Тип На Објект:
Готвач Јакни
Пол:
Жените
Бренд Име:
Daxico
Материјал:
Полиестер,Памук
Број На Модел На:
A226
Погодна прилика:
Готвач униформи
Се применуваат за родова:
жени/мажи
Погоден Сезона:
зима, есен
Боја:
Црна, Црвена, Бела
Големина:
M,L,XL,XXL,XXXL
Вклучуваат:
1 buc грб

Слични производи во категоријата