• Неодамнешно
  • -40 %
злото енергија AN6 Директно 180Degree Вртливата Фитинзи+3.3 FT AN6 Масло Гориво Цевка од Нерѓосувачки Челик Плетенка Црево Line+Алуминиумски Spanner

злото енергија AN6 Директно 180Degree Вртливата Фитинзи+3.3 FT AN6 Масло Гориво Цевка од Нерѓосувачки Челик Плетенка Црево Line+Алуминиумски

DEN 723.00
DEN 1204.80

Количината на стоката
Това е достапна


метар метар
AN6 Директно 180 Степен Вртливата Фитинзи+3.3 FT AN6 Масло Гориво Цевка од Нерѓосувачки Челик Плетенка Црево Линија Со Алуминиумска Сребро Spanner
Опис На Производот :
100% Сосема Нов
Примена : Универзален, како што се : Нафта/ Гориво/ Вода/ Течност-Воздух Линија
Спецификација За Производ :
Боја : Сребрена, црвена и сина
Оперативен температура : -40 Степен С до +350 Степен F
Гориво Црево Фитинг Материјал : Висок Квалитет Лесни Т-6061 Алуминиум
Гориво Црево Материјал :
Внатрешно црево : си-пи-и синтетички каучук
Средниот слој : 304 од не ' рѓосувачки челик жица mesh ракав
Надворешниот слој : Висок квалитет плетенка најлон
Гориво Црево Фитинг Големина : AN6
Гориво Црево Димензии(Прибл.) :
Внатре Дијаметар : 0.34" / 8.73 mm
Надворешен Дијаметар : 0.56" / 14.22 mm
Работен Притисок : 500 PSI / 34.5 Бар
Пукна Притисок : 2000 PSI / 138 Бар
Пакетот вклучува :
AN6 Директно ВРТЛИВАТА Црево Крајот × 1 КОМПЈУТЕР
AN6 180 Степен Вртливата Црево Крајот × 1 КОМПЈУТЕР
AN6 Двојно Нерѓосувачки Челик Плетенка Црево × 1 M
AN3-AN12 Прилагодливи Алуминиум Клуч Фитинзи Алатки Spanner X1 PCS

Клучни карактеристики

Бренд Име:
злото енергија
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Година:
сите годината
Име На Модел:
4859
Зафатнина:
Универзална
Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
00inch
Објектот Ширина:
00inch
Објектот Висина:
00inch
Објектот Тежина:
0.56kg
Објектот Дијаметар:
00inch
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Специјални Функции:
снабдувањето со гориво
Автомобил Производител:
BMW
Снег Линија Боја:
Сребро.
НА Фитинзи Боја:
Црвена и Сина
Предност:
Никогаш Не Протекување Ако Правилна Инсталација
Големина:
AN6
Должина на црева:
1M

Слични производи во категоријата