• Неодамнешно
  • -5 %
VR ТРКИ - БЕСПЛАТНИ SHPPING Сина AN6 Гориво Железнички Регулатор на Притисок Адаптер за TOYOTA, NISSAN СУБАРУ VR-FPA14

VR ТРКИ - БЕСПЛАТНИ SHPPING Сина AN6 Гориво Железнички Регулатор на Притисок Адаптер за TOYOTA, NISSAN СУБАРУ VR-FPA14

DEN 363.00
DEN 382.08

Количината на стоката
Това е достапна


start Isv Module Wrap10084
end Isv Module Wrap10084
VR ТРКИ - БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ СИНА AN6 Гориво Железнички Регулатор на Притисок Адаптер за TOYOTA, NISSAN СУБАРУ VR-FPA14
Гориво Линија Адаптер за да одговараат на Гориво Железнички
Замена на акции Гориво регулатор на притисок со овој адаптер за да се овозможи fitment на резервни далечинска единица
Вид На Гориво Линија За Полнење
Одговара На Гориво Железнички
Се вклопува (влезот) Адаптер За Nissan, Субару и Тојота Гориво железнички
СО (излез) AN6 Женски
Материјал Алуминиум
Сина Боја
Додатоци О'ring
ПАКЕТ :
1x Гориво Железнички Регулаторот Адаптер Сите предмети се Нови освен ако не е поинаку наведено на листата.
Ние продаваме DIY (Do It Yourself) Објекти со мали исклучоци.
Ние ја преземе никаква одговорност во наставата како да го инсталирате.
Професионалната инсталација се препорачува.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
LZNE
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Година:
Универзална
Име На Модел:
AN6
Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
алу
is_customized:
Yes
боја:
Сина
Местото на Оригиналот:
Тајван
Материјал:
Алуминиум
ПОВРШИНА:
ANODIZE
клучен збор:
ГОРИВО РЕГУЛАТОР НА ПРИТИСОК АДАПТЕР
Функција:
снабдувањето со гориво
Големина:
AN6
Дел Бр.:
FPA14
ОДГОВАРА ЗА:
ЗА TOYOTA, NISSAN СУБАРУ

Слични производи во категоријата